Müşteri Memnuniyeti

Tamiri yapılacak ürünün; modeli her ne olursa olsun, eski ya da yeni fark etmeksizin servis hizmeti sunuyoruz. %100 Memnuniyet

İş Teslimi

Arızalı, problemleri veya bakıma ihtiyacı olan tamir ve diğer ürünlerin ilgili işlemlerini aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Teknik Destek

Servis ağımız İstanbulun tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Cihaz ile kırmadan hizmeti sunmaktadır.

Hizmetler

Cihaz ile Kırmadan Tespit ve Onarım

Servis ağımız İstanbulun tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir.

İletişim

Arızanızı Tespit Edelim

Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra adresinize gelerek tamir için adresinize gelip profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tamirini sağlıyoruz

Tamir İşlemini Gerçekleştirelim

Arızanız tespit edip tamir süreci ve bedeli hususunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerden gelen onay sonrası tamir işleminizi gerçekleştirip yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

Hızlı ve Kaliteli Servis

İstanbul içi Hızlı ve Kaliteli servisi ile su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. En kısa sürede adresinize gelip tamirnizi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Tamir Ekibi

Bünyemizdeki teknik servis elemanlarımızın tamamı alanında eğitim almış deneyimli personellerdir. Cihazınızı bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Hizmet Garantisi

Özel cihazlarımız ile adresinize gelerek herhangi bir kırım işlemi gerçekleştirmeden arızanızı tespit ederek doğru tamir sağlanır.

Müşteri Yorumları

Hızlı Arama Whatsapp
.ascsaz a{ font-size: 40px; color: white; padding-right: 16px; }